Jako další službu nabízíme přepravu motocyklů.
Potřebujete převézt motocykl z/do servisu, na místo pobytu o dovolené, na chatu či chalupu na sezónu nebo naopak na zazimování?
Nabízíme možnost převozu Vašeho motocyklu.
Přepravní kapacita jednotlivých vozidel je od jednoho do tří motocyklů.
V případě převozu více strojů - nad kapacitu jednoho vozu, velké vzdálenosti nebo opakující se dopravy je možné udělat individuální kalkulaci.


Používáme pouze dodávkové nebo skříňové vozy, popřípadě plně kryté vleky. Motocykl je po celou dobu přepravy kryt před nepřízní počasí, nenechavci, odletujícími kamínky a nečistotami. V převozních prostorech jsou nainstalovány samozajišťovací stojany a motocykly jsou po celou dobu přepravy pevně a správně upevněny. V případě skříňového vozu používáme pro nakládku a vykládku hydraulické čelo, což eliminuje možnost poškození/pádu motocyklu při těchto operacích.
S motocyklem je možnost přepravit i veškeré další výbavy – přilby, oblečení,náhradní díly a další zavazadla.


Orientační cena je u dodávkového vozu a vleku 15,-Kč/km včetně DPH, u skříňového 17,-Kč/km včetně DPH. U přepravy více motocyklů do limitu přepravního vozidla platí uvedená cena, neúčtujeme příplatky za další stroj. Je potřeba počítat i se zpáteční cestou.Provozovatel:
TENECO, spol. s.r.o.
Čimická 673/46
182 00, Praha 8 - Kobylisy
IČ: 18621481 | DIČ: CZ18621481


Prodejna a showroom:
Akademická 696/3
108 00, Praha 10 - Malešice


Kontaktní údaje:
Jan Bílek
Tel: +420 606 334 812
E-mail: jan.bilek@teneco.cz


Mohlo by vás zajímat:

O nás | Napište nám